O Fundacji Pro Vita.

Witamy w Fundacji Pro Vita

Fundacja ProVita została utworzona w celu udzielania pomocy dla osób po adopcji w budowaniu na nowo swej tożsamości. Podpowiemy jak szukać rodziców biologicznych i rodzeństwa. Robimy to odpowiadając na potrzeby indywidualnie, jak i w formie warsztatów w naszym Pensjonacie ,,Małgosia” w Karpaczu (www.malgosia.wkarpaczu.pl).

Zapraszamy również urodzonych metodą in vitro, czy surogacji, gdyż problemy tych osób są bardzo podobne do problemów osób adoptowanych.

Chcemy także pomagać rodzinom zastępczym, które często zmagają się z problemami finansowymi. Pomoc ta polega na stwarzaniu tym rodzinom całorocznie, na promocyjnych warunkach, możliwości wypoczynku w naszym Pensjonacie ,,Małgosia” w Karpaczu.

Article image